Najnovije vijesti
Naslovnica / Preporučamo / Biskupijski susret mladih

Biskupijski susret mladih

mladi 1Biskupijski susret mladih pod geslom „Blago milosrdnima, oni će zadobiti milosrđe” u povodu skorog početka Godine milosrđa održan je u subotu, 24. listopada u Šibeniku, u Katoličkoj osnovnoj školi.  Susret je započeo u 9:00 sati dolaskom mladih i pozdravom animatora Paške Zoričića. Predvođeni don Gabrijelom, biskupijskim povjerenikom za pastoral mladih, razmišljalo se u ovom susretu o milosrđu. Predavanje o milosti održao je fra Perica, koji je kroz tjelesna i duhovna djela milosrđa mladima približio što to milosrđe znači i kako biti milostiv prema drugima. Nakon pozdrava mons. Ante Ivasa mladi su se podjelili u grupe te su kroz kreativne radionice pokušali Isusova blaženstva primjeniti u svakodnevnom životu.  Susret je završio oko 13:00 sati na radost i zadovoljstvo svih koji su sudjelovali.