Najnovije vijesti
Naslovnica / IZ ŽIVOTA ŽUPE / Ivo i Milena Aleksić proslavili Zlatni pir

Ivo i Milena Aleksić proslavili Zlatni pir

U crkvi Gospe van Grada, 16. kolovoza 2019. godine, Ivo i Milena Aleksić proslavili su svoj Zlatni pir. Brak su sklopili prije 50 godina u crkvi Gospe van Grada, 16. kolovoza davne 1969. godine. Svoja bračna obečanja obnovili su u euharistijskom slavlju koje je predvodio fra Josip Klarić.
Fra Josip je u propovijedi Ivi i Mileni poručio: “Danas prevladava zahvalnost na vašim usnama i u vašim srcima. Imate sigurno mnogo ljudi kojima dugujete zahvalnost. To su bili vaši roditelji, rodbina, prijatelji, kolege i kolegice. Osim što zahvaljujete mnogima, vjerujem da najveću zahvalnost dugujete jedno drugome. Jer i kada nije išlo sve po planu i vašoj volji, ustrajali ste u zajedničkom životu. Bili ste jedno uz drugo i nadasve živjeli obećanja koja ste dali na vjenčanju.
Ivu i Milenu Bog je blagoslovio sa dvoje djece i dvoje unučadi. Od srca im čestitamo i želimo obilje Božjeg blagoslova po zagovoru naše Majke, Gospe van Grada.