Najnovije vijesti
Naslovnica / OBAVIJESTI / Obavijest prvopričesnicima i krizmanicima o početku župne kateheze

Obavijest prvopričesnicima i krizmanicima o početku župne kateheze

Župna kateheza za prvopričesnike i krizmanike započinje idući tjedan jer se u većini škola u Šibeniku u subotu, 11. siječnja 2020., održava nastava. To znači da ovaj tjedan nema župne kateheze, dječjeg zbora ni ministrantskog susreta već započinjemo po sljedećem rasporedu:

UTORAK, 14. siječnja 2020. u 20 h: Kateheza za krizmanike koji ne mogu dolaziti subotom
ČETVRTAK, 16. siječnja 2020. u 19 h: Kateheza za prvopričesnike koji ne mogu dolaziti subotom
SUBOTA, 18. siječnja 2020.: u 9 h kateheza za prvopričesnike, u 10 h dječji zbor i ministrantski susret, u 11 h katejeza za krizmanike (grupa br. 1), u 11:30 h kateheza za krizmanike (grupa br. 2), u 12 h kateheza za sedme razrede.