Najnovije vijesti
Naslovnica / Preporučamo / Susret Obiteljske zajednice Isusa, Marije i Josipa

Susret Obiteljske zajednice Isusa, Marije i Josipa

Na Cvjetnicu, 14. travnja 2019. godine s početkom u 17 sati, u Katoličkom školskom centru u Šibeniku, održan je susret Obiteljske zajednice Isusa, Marije i Josipa. Susret je započeo uvodnim predavanjem patera Areka Krasickog koji je govorio o stvarnoj Isusovoj prisutnosti u sakramentu euharistije te o tome kako u molitvi susresti živoga Boga. Potom je bračni par, Tomislav i Marija Begura, posvjedočio o izazovima, zahtjevnosti ali i ljepoti življenja vjere u vlastitoj obitelji. Susret se nastavio u klanjanju pred Presvetim Oltarskim Sakramentom koje je predvodio fra Jerko Kolovrat. Kao i obično, nakon formativnog i molitvenog dijela, susret je završio zajedničim druženjem u prostorima Katoličke škole.