Najnovije vijesti
Naslovnica / IZ ŽIVOTA ŽUPE / Upis novih pjevača u župne zborove

Upis novih pjevača u župne zborove

Župa Gospe van Grada početkom rujna 2019. god. uputila je poziv župljanima i Gospinim štovateljima da se priključe pjevačkim zborovima, koji redovito animiraju liturgijska slavlja u poznatoj šibenskoj crkvi.

U Župi djeluju dva pjevačka zbora i bend. Voditeljica pjevačkog zbora djece i mješovitog pjevačkog zbora je gđa. Diana Gaši. Prvi zbor animira pjevanje na nedjeljnom euharistijskom slavlju u 11:00, a odrasli u 9:30 sati. Probe pjevanja održavaju se u dvorani župne kuće, prema rasporedu:

  • mješoviti pjevački zbor (odrasli) – utorkom poslije večernje mise;
  • pjevački zbor djece – subotom u 10 sati.

Dobrodošli!

Više o zborovima i bendu možete vidjeti u posebnim kategorijama na ovoj mrežnoj stranici.