Najnovije vijesti
Naslovnica / IZ ŽIVOTA ŽUPE / Započeli susreti FRAME. Simpatizeri – dobrodošli! (ponedjeljak, 9. 9. 2019.)

Započeli susreti FRAME. Simpatizeri – dobrodošli! (ponedjeljak, 9. 9. 2019.)

Nakon ljetne stanke, članovi Franjevačke mladeži započeli su u ponedjeljak, 9. rujna 2019., redovite susrete u velikoj župnoj dvorani. Okupljenim framašima obratio se predsjednik mjesnog bratstva Antonio Ledić, župnik fra Filip Milanović Trapo i pastoralni suradnik fra Josip Klarić. Zaželjeli su svim čalnovima uspješan rad i rast u franjevačkoj duhovnosti. Bila je to prigoda da prisutni upute zahvalu trima framašicama, koje odlaze iz Šibenika.

Dana 29. kolovoza 2019. god. članovi mjesnoga vijeća sastali su se s franjevcima iz Gospe van Grada te je dogovoreno da se uputi poziv svim mladima, koji bi se priključili FRAMI i koji se žele nadahnjivati primjerom sv. Franje Asiškog (1182.-1226.). Radujemo se svim simpatizerima, koje očekujemo na susretima ponedjeljkom. Moguće se javiti tijekom cijelog mjeseca rujna, a dana 23. rujna 2019. god. imat će prigodu čuti više o Franjevačkoj mladeži na večernjem susretu u Gospe van Grada.

Duhovni asistent FRAME Gospe van Grada je fra Jerko Kolovrat, župni vikar.

Više fotografija – kliknite ovdje.